Moja lista

Do zapłaty: PLN Przejdź do zapytania

Koszulki z nadrukiem

Specjalizujemy się w tworzeniu takich grafik reklamowych i materiałów promocyjnych, które nie znikają po kilku dniach i które nieustannie pojawiają się przed oczami odbiorców. Co więcej, poza funkcją informacyjną także chronią przed zimnem czy podkreślają urodę. Dzięki praktycznemu wymiarowi nie ulegają zapomnieniu, a wręcz przeciwnie – każdego dnia są w użytku. Taką niezwykłą formą reklamy jest odzież z nadrukiem.

W naszej ofercie są zarówno T-shirty, jak i bluzy, kurtki, czapki czy torby, ale mamy także stroje robocze! Wszystkie elementy garderoby wykonane są z dobrej jakości materiałów – wierzymy, że tylko wygodne i wytrzymałe ubrania będą spełniały swój cel jako odzież reklamowa. Dlatego nasze koszulki mają podwójne szwy i ściągacze wzmacniane lycrą, a zamki kurtek są chronione taśmą.

 

Co więcej, dbamy, by promocyjne ubrania mogły wykorzystać różne osoby: dlatego prezentujemy zarówno casualowe T-shirty, jak i ubrania sportowe, a także dopasowane sweterki czy stroje dziecięce. Na każdym z tych elementów możemy stworzyć logo czy nadruk.

 

Nadruki na koszulkach i innych elementach odzieży wykonujemy na pięć sposobów:

  • sitodrukiem,
  • haftem komputerowym,
  • drukiem cyfrowym,
  • termotransferem sitodrukowym,
  • metodami flock i flex.

Sposoby te różnią się od siebie trwałością i odwzorowaniem koloru logo promocyjnego, czasem produkcji, a także ceną przy mniejszych i większych zamówieniach. Mając do dyspozycji tak wiele różnorodnych metod, możemy zaproponować atrakcyjne cenowo i efektowne nadruki promocyjne dla każdego typu odzieży, rodzaju grafiki i wielkości nakładu.

 

Jeśli chodzi o miejsca na koszulkach, nadruki możemy wykonać zarówno na rękawkach, jak i z przodu czy z tyłu. Wybór miejsca ma znaczenie – przy T-shirtach sportowych warto zdecydować się na duże logo na plecach, bo będą one zazwyczaj odkryte. Jednak już przy casualowych koszulkach promocyjnych lepiej logo wykonać z przodu, ponieważ plecy mogą być zasłonięte przez włosy czy plecak.

 

Koszulki z logo, a także inna odzież reklamowa, będą docierać do szerokiego grona odbiorców. Warto zadbać, by prezentowany nadruk był zrozumiały także z pewnej odległości, a także by nosząca osoba czuła się z nim dobrze. Ciekawie pomyślane i dobrze zaprojektowane logo będzie traktowane nie jak reklama, a jak element dekoracyjny na ubraniu. Rozumiemy, jak ważny jest komfort osób, która otrzymają koszulki z nadrukiem – stąd uwaga, jaką przykładamy do jakości naszej odzieży.

 

Oferujemy szeroki wybór kolorów koszulek – od białego i czarnego, przez różne odcienie zieleni i niebieskiego, aż po czerwienie, róże i żółcie. Można wybrać barwę bardziej stonowaną, na której logo promocyjne będzie lepiej wyeksponowane, albo kolor intensywny, który przyciągnie uwagę zarówno do noszącej osoby, jak i do grafiki.

 

Jeśli naszego klienta interesują niestandardowe koszulki reklamowe czy inne elementy odzieży promocyjnej, oferujemy możliwość uszycia danego elementu na zamówienie z wykroju potrzebnego stroju, korzystając z wybranego materiału i w określonych kolorach. Wśród naszych usług jest także pakowanie w folie ochronne, etykietowanie i metkowanie danego produktu.

 

Nasze ceny możesz orientacyjnie wyliczyć, używając kalkulatora, który znajdziesz pod opisem każdego produktu. Na koszt wpływa kolor ubrania, nakład, a także liczba kolorów, jakie będzie mieć reklamowe logo. Docelowo wykonujemy nadruki do 6 kolorów. W przypadku zamówień grafik promocyjnych większych niż A4, na innym materiale niż bawełna, z większą liczbą kolorów (np. zdjęcia), cenę obliczamy indywidualnie.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – z pewnością znajdą Państwu u nas odzież wysokiej klasy o ogromnym potencjale reklamowym.