Moja lista

Do zapłaty: PLN Przejdź do zapytania

Blog

Odzież dla pracowników – dlaczego warto ją kupić?

adobestock-189078382.jpeg

Jako narzędzie reklamy można dzisiaj wykorzystać nie tylko ulotki czy plakaty. Dobór odpowiedniej formy reklamy nie jest trudny. Bardzo wielu przedsiębiorców interesuje się przede wszystkim taką formą reklamy, która będzie jednocześnie skuteczna i stosunkowo tania. Bardzo dobrym przykładem reklamy łączącej obie te zalety jest odzież firmowa dla pracowników. Tego typu odzież przynosi przedsiębiorcom bardzo wiele korzyści. Na tego typu inwestycji zyskują także pracownicy oraz klienci.

 

Dlaczego warto kupić odzież dla pracowników?

Odzież z logo dla pracowników decyduje się inwestować coraz więcej pracodawców. Jednolite ubrania noszone przez wszystkich pracowników to przede wszystkim bardzo skuteczny, tani i prosty sposób na zbudowanie profesjonalnego wizerunku. Pracownicy, którzy noszą schludny, nawiązujący do kolorystyki firmy strój, wzbudzają wśród klientów większe zaufanie. Strój z logo to także bardzo dobry sposób na promocję firmy. Częsty kontakt klientów z pracownikami sprawia, że logo firmy bardziej zapada w pamięć. W efekcie służy to budowaniu rozpoznawalności marki na rynku. Nie bez znaczenia jest także praktyczny aspekt służbowej odzieży. Właściwie dobrany strój roboczy zapewnia pracownikom komfort i wygodę w czasie pracy, a ponadto chroni ich prywatne ubrania przed zabrudzeniami, a nawet przed zniszczeniem.

 

Czy odzież z logo firmy jest odpowiednia wyłącznie dla pracowników?

Wspominaliśmy już, że odzież, na której umieszczone jest logo firmy, jest świetnym nośnikiem reklamy. Można więc ją wykorzystać nie tylko jak służbowy strój dla pracowników, ale także jako drobny upominek dla klientów i kontrahentów. Prezent w postaci bluzy, koszulki czy czapki z firmowym nadrukiem na pewno zostanie doceniony przez klientów, gdyż praktyczne upominki cenione są najbardziej. Klienci zauważą to, że firma dba zarówno o nich, jak i o pracowników. Noszona przez klientów odzież firmowa to nie tylko bardzo dobry, ale też nie nachalny nośnik reklamy. Zostanie to docenione przez mnóstwo osób, które mają już dość otaczającej nas z każdej strony reklamy.

 

Jaką odzież z firmowym logo można kupić dla pracowników?

Gama produktów, które sprawdzą się jako odzież firmowa dla pracowników jest obecnie naprawdę bardzo szeroka. Odzież z logo dla pracowników jest tak zróżnicowana, że sprawdzi się, że dla pracowników różnej wielkości firm. Wśród odzieży z logo dla personelu znajdują się między innymi bluzy. Cieszą się one bardzo dużą popularnością, gdyż są komfortowe i wygodne. Ponadto do ich wykonania wykorzystane zostały wyłącznie najwyższej jakości tkaniny. Bluzy są więc wytrzymałe i trwałe. Są chętnie wybierane przez firmy, które zatrudniają wielu pracowników do prac na zewnątrz budynków. Zapewniają one wysoki komfort cieplny, a to oznacza, że z powodzeniem mogą być noszone przez wszystkich pracowników – także tych pracujących wewnątrz. Chętnie wybierane są także koszulki z logo. Są one wyjątkowo uniwersalne i doskonale sprawdzają się we wszystkich firmach niezależnie od tego, jakiej są wielkości. Istotne jest to, że zarówno bluzy, jak i koszulki dostępne są w bardzo różnych rodzajach. Dzięki temu każda firma może wybrać dla swoich pracowników ubrania, które najlepiej spełnią oczekiwania wszystkich pracowników. Firmowe bluzy czy koszulki z nadrukiem zaliczane są obecnie do jednych z bardziej cenionych przez pracowników benefitów pozapłacowych.

 

Jakimi metodami jest wykonywane logo na odzieży firmowej?

Odzież reklamowa dla pracowników bez względu na to, czy jest to bluza, koszulka czy elegancka koszula biznesowa, powinna pod każdym względem prezentować się nienagannie. Musi więc być wykonana z wysokogatunkowych materiałów, które są przyjazne dla ciała, łatwe do utrzymania w czystości i nie gniotące się. Ponadto do wykonania logo musi zostać wykorzystana odpowiednia technologia. Bardzo często logo na odzieży wykonywane jest techniką haftu komputerowego. Technika ta sprawdza się szczególnie dobrze w przypadku wykonywania logo, w którym nie ma przejść tonalnych. Technik, które można wykorzystać do znakowania odzieży jest oczywiście znacznie więcej. Zalicza się do nich między innymi sitodruk. Metoda ta również daje bardzo zadowalające efekty. Nadruk jest trwały, długo zachowuje wyraziste barwy. Bardzo nietypowy efekt można osiągnąć, stosując folię flex i flock. Zarówno sitodruk, jak i haft komputerowy mogą być wykorzystane do znakowania bardzo różnych rodzajów odzieży niezależnie od tego, z jakiego materiału są wykonane. 

11-04-2022