Moja lista

Do zapłaty: PLN Przejdź do zapytania
Strona główna

Polecane marki

Polecane marki

Poniżej prezentujemy naszych głównych dostawców odzieży reklamowej. Są to najwięksi producenci na świecie. Każdy z nich wyróżnia się doskonałą jakością i niepowtarzalnym stylem.

Jedna z wiodących marek odzieży reklamowej na świecie. Założona w 1852 roku w Rhode Island, USA, Fruit of the Loom jest rozpoznawaną marką w Europie. Jej asortyment obejmuje konkurencyjne cenowo klasyczne t-shirty, koszulki polo, bluzy i polary. Szeroki wybór produktów, trwałość, spójność kolekcji oraz bogata kolorystyka – to podstawowe zalety tej marki.

 

przeglądaj produkty tej marki zobacz katalog on-line

Od 1997 roku na rynku polskim, producent t-shirtów, koszulek polo, bluz, polarów, kurtek i czapek. Promostars należy do grupy LPP SA. Spółka LPP jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw odzieżowych na świecie. Posiada w swoim portfolio 5 marek modowych: Reserved, Cropp, Sinsay, House, Mohito, których sieć liczy ponad 1300 salonów. W 2013 roku sprzedała ponad 70 milionów sztuk odzieży, osiągając przychody w wysokości ponad 1 mld euro.

 

przeglądaj produkty tej marki zobacz katalog on-line

Stedman® oferuje kompletne rozwiązania w zakresie odzieży reklamowej na rynku europejskim.
Od wejścia na rynek w roku 2001 kolekcja Stedman® stała się prawdziwym sukcesem sprzedaży. Koszulki, bluzy i koszulki polo zdobyły sobie znaczące miejsce na rynku europejskim.
Zunifikowana kolorystyka dostępna w podstawowych kolorach oraz zadziwiająco niskiej cenie za dobrą jakość sprawia, że odzież Stedman jest marką chętnie wybieraną do celów promocyjnych i reklamowych.

 

przeglądaj produkty tej marki zobacz katalog on-line

Jako największy światowy producent odzieży sportowej, Gildan jest ekspertem w swojej branży: kolor, styl i jakość produktu oraz ścisła kontrola jakości – to mocne strony tej marki. W 2013 roku Gildan wprowadza do swojej oferty linię produktów sportowych Gildan® Performance line, 100% poliestrowe t-shirty oddychające dla kobiet i mężczyzn. Oprócz tego 81 kolorowa paleta powiększa się o dwa nowe style polarów i koszulek polo w sześciu nowych, modnych kolorach.

 

przeglądaj produkty tej marki zobacz katalog on-line

 

20 lat doświadczenia na rynku odzieży reklamowej spowodowało w 2002 roku powstanie marki JHK. Początkowo firma działała tylko na rynku hiszpańskim, jednak zdobyte doświadczenie pozwoliło rozwinąć sprzedaż w innych krajach Europy i świata. JHK to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, jednak doświadczeniem dorównująca największym gigantom w sektorze. Jest jedyną firmą w Hiszpanii trzymającą stoki w podstawowym produkcie.

 

przeglądaj produkty tej marki zobacz katalog on-line

Sol's jest francuską firmą odzieżowa słynącą z odzieży najwyższej jakości. od 1991 r. oferuje bogatą kolekcję t-shirtów, koszulek polo, bluz, softshelli, czapek i innej odzieży. Kolekcję wyróżniają detale – tkanina, kolor, krój, jakość wykończenia oraz, przede wszystkim, wygląd i wygoda.
Firma Sol's zawdzięcza swoją renomę swoim klientom, którzy doceniają w niej to, że respektuje obowiązujące prawa, wspiera etyczne rozwiązania i jest odpowiedzialna społecznie i ekologicznie.

 

przeglądaj produkty tej marki zobacz katalog on-line

Adler ™ jest znakiem markowym firmy Adler Czech, a.s. Główną siedzibą firmy jest Usti nad Labem w Republice Czeskiej. Firma Adler została założona w 2000 roku. W ciągu krótkiego czasu Adler stał się jednym z najszybciej rozwijających się producentów odzieży reklamowej w Europie. Produkty marki Adler wyróżnia zadowolenie ich Klientów oraz użytkowników końcowych, dla których są one przeznaczone. Oprócz rozległego i dobrze zorganizowanego zaplecza, podstawą działań firmy jest również staranie o jak najlepszą jakość w zakresie usług oraz bardzo wymagający system kontroli jakości towaru.

 

przeglądaj produkty tej marki zobacz katalog on-line

Russell Europe tworzy odzież i historię już od 1902 r. Obecnie, ponad 110 lat później, Russell Europe jest jedną z największych w branży firm zajmujących się produkcją odzieży firmowe. Firma ciągle wprowadza innowacje, rozwija się i doskonali nowe produkty, procesy oraz sposoby współpracy z dostawcami, partnerami biznesowymi i sprzedawcami. Doświadczenie firmy gwarantuje, że każdy produkt z kolekcji RUSSELL został zaprojektowany tak, by gwarantował najlepszą jakość za swoją cenę, a przede wszystkim, by był idealnym produktem do zdobienia.

 

przeglądaj produkty tej marki zobacz katalog on-line