Moja lista

Do zapłaty: PLN Przejdź do zapytania
Strona główna

Haft komputerowy

Haft komputerowy

haft.png
haft2.png

Uznawany jest za jeden z najstarszych sposobów, za pomocą którego można zdobić przedmioty. O hafcie komputerowym mówi się również jak o następcy ręcznej metody. Dzięki niemu możliwe jest tworzenie na tkaninach ozdobnych wzorów, które wyszywane są za pomocą kolorowych nici.

 

Posiadamy nowoczesny sprzęt, do którego należą maszyny wyposażone w jedną lub kilka głowic, dzięki czemu z ich pomocą możliwe jest tworzenie kilku wzorów na raz, co sprawia, że powstają one dużo szybciej, co za tym idzie szybciej docierają również do klienta.

 

Tworzone przez nas hafty komputerowe to funkcjonalna i jednocześnie ekskluzywna metoda, która doskonale sprawdza się do zdobienia tekstyliów. Wzory wykonane tą metodą są trwale, odporna na różnego rodzaju uszkodzenia, a jednocześnie bardzo atrakcyjne.

 

Co więcej, poza dobrze wyposażonym parkiem maszyn posiadamy również duży wybór nici w różnych kolorach, dzięki czemu każdy klient znajdzie coś dla siebie. Szybko, a jednocześnie starannie tworzymy wzory, które wykonywane są na podstawie projektów graficznych Klientów.

 

W ten sposób tworzony przez na haft na koszulkach, bluzach czy innych elementach odzieży w pełni odpowiada na potrzeby zamawiających je klientów.

Haft na zamówienie – zalety:

  • Trwałość: doskonale sprawdzi się jeśli zależy Ci na trwałym i wytrzymałym nadruku. Tak wykonane logo lub grafikę możesz bez obaw prasować, a także prać.
  • Dokładność: wykorzystanie nowoczesnych maszyn pozwoliło nam na niezwykle precyzyjne sterowanie igłą, dzięki czemu otrzymany wzór jest bardzo dokładny i można go wielokrotnie powielić w takiej samej formie, co doskonale sprawdza się przy produkcji masowej.
  • Estetyka: doskonale wiemy, że wymagania klientów nieustannie rosną, dlatego wykonujemy bluzy i koszulki z haftem również w wersji wielobarwnej, a także skomplikowanych i różnorodnych wzorów.
  • Jakość: w naszych maszynach wykorzystujemy niemieckie nici marki Madeira, które pozwalają na otrzymanie wysokiej jakości wzorów.
  • Szerokie zastosowanie: ponieważ istniej możliwość wykonania go na różnym rodzaju odzieży, zarówno bluzach, koszulkach, t-shirtach i wielu innych.
  • Szybkość: którą w dużej mierze zawdzięczamy nowoczesnym maszynom, dzięki niej możemy szybko odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów i zrealizować zamówienie na czas.

Jak widać hafty komputerowe nie bez powodu cieszą się ogromną popularnością. Wiele zalet sprawia, że coraz częściej na ich wykonanie decydują się zarówno klienci indywidualni, jak i duże firmy. Możliwość stworzenia wielu różnych wzorów sprawia, że taka odzież doskonale nadaje się do spersonalizowana, a co za tym idzie dobrze sprawdzi się jako ubranie dla pracowników lub gadżet reklamowy.