Moja lista

Do zapłaty: PLN Przejdź do zapytania

Nadruki na koszulkach Warszawa

Nadruki na koszulki Warszawa i okolice

Jako drukarnia tekstylna z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie wyprodukować i dostarczyć koszulki z nadrukiem w dowolne miejsce w Polsce i na świecie. Warszawa nie stanowi tu wyjątku. Już od lat prężenie wspieramy warszawskie firmy i instytucje w działaniach marketingowych i budowaniu relacji z klientami. 

 

Oferujemy szeroki wachlarz odzieży reklamowej i roboczej, prezentowany na naszej stronie internetowej. Jesteśmy dystrybutorem wielu znaczących marek odzieżowych takich jak Fruit OF The Loom, Gildan, Stedman, Malfini, Regatta i innych. W naszej ofercie mamy koszulki typu t-shirt i polo, bluzy, polary, koszule, odzież roboczą, czapki i tekstylia domowe.

 

Nadruki na koszulkach wykonujemy wszystkimi dostępnymi metodami takimi jak

- sitodruk

- druk cyfrowy DTG

- nadruki  DTF

- flex i flock

- haft komputerowy

 

W zależności od tego jak wygląda projekt nadruku, jaki jest nakład i preferencje klienta dobieramy najlepszy sposób znakowania. Poniżej przedstawiamy pokrótce napopularniejsze metody zdobienia odzieży.

 

Sitodruk

sitodruk na koszulkach
sitodruk na koszulkach

Sitodruk to najpopularniejsza technika zdobienia odzieży i pomimo wprowadzenia cyfrowych technik ma wciąż  wiele zalet. 

Dzięki tej metodzie można być pewnym, że projekt zostanie perfekcyjnie odwzorowany. W sitodruku stosujemy farby plastizolowe i wodne, które dzieki doborowi kolorów wg skali PANTONE cechują się wysoką intensywnością nadruku. Nadruki na koszulkach mają idealne odtworzenie zarówno konturów jak i głębi kolorów.

Metoda ta jest najbardziej opłacalna wówczas, gdy planujemy znakowanie większej ilości odzieży. Zasada jest prosta: im więcej sztuk tym cena jednostkowa niższa. Dlatego sugerowane jest wykorzystywanie tej metody nadruków do serii odzieży powyżej 50 sztuk w celu zapewnienia optymalizacji kosztów. 

Sitodruk to również najtrwalsza metoda nadruku. Nadruki na koszulkach dobrze znoszą upływajacy czas. Jest to efekt tego, że farba jest utrwalana na tkaninie przy wykorzystaniu wysokiej temperatury. 

 

Wycena nadruku na koszulkach zależy od następujących czynników:

  • ilość sztuk 
  • rozmiar nadruku
  • ilość kolorów w projekcie
  • rodzaj powierzchni materiału odzieży.

Druk sitodrukowy jest bardzo wszechstronny i za jego pomocą można osiągnąć niemożliwe dla innych technik efekty, takie jak: druk 3d, druk farbami metalicznymi, fluoroscencyjnymi czy odblaskowymi.

 

dowiedz się więcej o sitodruku

Haft komputerowy

haft na czapkach
haft na czapkach

Haft komputerowy to najbardziej elegancka i trwała metoda zdobienia odzieży. 
Nadaje ubraniom wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd.

Haft był od wieków wykorzystywany jako tradycyjny sposób zdobienia, ale współcześnie został zautomatyzowany i zaadoptowany na rynku odzieżowym i reklamowym. Obecnie do haftu wykorzystuje się komputerowo sterowane wysoko wydajne maszyny hafciarskie. Dysponujemy wysokiej klasy japońskimi hafciarkami marki HAPPY, dzięki którym mamy pewnosć perfekcyjnie wykonanej pracy.

 

Cena haftu maszynowego zależy od powierzchni oraz nakładu. Warto zwrócić uwagę, że po stworzeniu tzw. programu hafciarskiego można go wykorzystać ponownie przy kolejnych realizacjach, co jest szczególnie przydatne przy regularnym zamawianiu odzieży. Koszt przygotowalni jest więc naliczany tylko raz - z chwilą przygotowania programu haftującego.

Metoda zdobienia haftem jest możliwa przy zamówieniu min. 10 sztuk odzieży. Najbardziej opałcalne sa małe hafty logo na koszulkach czy innego emblematu, mniej ekonomiczne są  duże powierzchnie haftu.

 

Bardzo ważna kwestią jest również odpowiednie przygotowanie programu sterującego maszyny hafciarskiej, który zawiera w sobie opis rodzaju ściegu, jego ułożenie a także rozmiar wzoru.

 

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz naszemu doświadczeniu możemy zagwarantować najwyższą jakość haftów, krótkie terminy realizacji zamówienia oraz atrakcyjne ceny.

 

dowiedz się więcej o hafcie komputerowym

Termotransfer cyfrowy DTF

druk DTF
druk DTF

Druk DTF (w rozwinięciu “Direct To Foil”) to najnowsza metoda znakowania odzieży, którą jest coraz chętniej wykorzystywana w zdobieniu odzieży.

Polega na wydruku wzoru w kolorystyce CMYK na specjalnej folii transferowej a następnie przeniesienie wydruku na odzież za pomocą prasy termotransferowej.

 

Druk DTF charakteryzuje się:

  • nadruk full kolor (wraz z przejściami tonalnymi) na różnych materiałach w tym na bawełnie, poliestrze i innych,
  • intensywne kolory nadruku - pod warunkiem drukowania na najwyższej klasy ploterach i z wykorzystaniem markowych farb i materiałów eksploatacyjnych.
  • niski koszt znakowania przy niskich nakładach i dużej ilości kolorów nadruku.
  • dobra trwałość nadruku, przewyższajaca druk DTGa dorównujaca niekiedy sitodrukowi

Nie używamy przerobionych drukarek, niedopracowanej technologii. Dzięki temu mamy pewność, że nasze wydruki są najwyższej jakości i stabilności kolorystycznej.  Transfery drukujemy na dedykowanej folii o szerokości rolki 60 cm. Maksymalna szerokość druku to 58 cm.

Z uwagi na to, że nadruk nie wymaga podkładu (tzw. pretreatmentu) jest przez to zawsze identyczny a nierówności podłoża czy jego chłonność nie powodują zmiany kolorystyki nadruku.

 

Nadruki DTF można zastosować do wielu różnych powierzchni i elementów, na których drukowanie innymi metodami byłoby bardzo niewygodne, a w wielu przypadkach wręcz niemożliwe do wykonania np. na czapkach z daszkiem.

 

Metoda nadruku DTF jest więć idealna dla mniejszych często personalizowanych zamówień oraz w przypadku zdobień wymagających obecności zróżnicowanych elementów w różnych miejscach na odzieży. 

 

dowiedz się więcej o druku dtf