Moja lista

Do zapłaty: PLN Przejdź do zapytania
Strona główna

Druk cyfrowy bezpośredni DTG

Druk cyfrowy DTG na koszulkach

surecolor-epson-f2100.jpg

Druk cyfrowy DTG to nowość na rynku i najszybciej rozwijająca się gałąź druku na odzieży. W tej metodzie nie jest potrzebne przygotowanie klisz, matryc czy sit (jak jest to w przypadku sitodruku), co automatycznie redukuje koszty, szczególnie w niskich nakładach. Grafika drukowana jest wprost z urządzenia bezpośrednio na odzieży. Po wygrzniu w prasie, nadruk staje się bardzo wytrzymały.

 

Dodatkowym atutem DTG jest to że można drukować w pełnym kolorze już przy nakładzie jednej sztuki po bardzo atrakcyjnej cenie. Nadruki charakteryzują się żywymi i nasyconymi kolorami a najlepsze efekty uzyskuje się drukując logotypy z przejściami tonalnymi niemożliwe do wykonania żadną inną techniką.

 

Druk DTG stosuje się wyłącznie do znakowania odzieży bawełnianej.

Zalety technologii DTG:

 • Niskie nakłady
  Możliwość zamówienia nadruku wielokolorowego skomplikowanych grafik (bez ograniczeń kolorów) już od jednej sztuki bez dodatkowych kosztów w atrakcyjnej cenie.
 • Personaliacja
  Możliwość dowolnych zmian w projekcie np. wspólne logo i zmienne imię i nazwisko (inny tekst) dla każdego kolejnego nadruku bez dodatkowych kosztów. Każda koszulka może być inna – inne logo inny napis.
 • Brak kosztownej przygotowalni
  Brak wymogu przygotowania formy drukarskiej jak np. matryca w technologii sitodruku znacząco obniża koszty druku. Jest to widoczne szczególnie dla małych nakładów.
 • Wysoka jakość druku 
  Realistyczne odwzorowanie kolorów oraz przejść tonalnych trudno osiągalnych dla innych technikw niskich nakłądach. Bardzo wysoka jakość wydruków zdjęciowych oraz bardzo skomplikowanych grafik w rozdzielczości 1440 x 1440 dpi.