Moja lista

Do zapłaty: PLN Przejdź do zapytania

Nadruki na koszulkach

Nadruki na koszulki

druk-dtf.jpg

Specjalizujemy się w produkcji takich materiałów promocyjnych, które nie znikają po kilku dniach a nieustannie pojawiają się przed oczami odbiorców. Co więcej, poza funkcją informacyjną także chronią przed zimnem czy podkreślają urodę. Dzięki praktycznemu wymiarowi nie ulegają zapomnieniu, a wręcz przeciwnie – każdego dnia są w użytku. Taką niezwykłą formą reklamy jest odzież z nadrukiem.

 

W naszej ofercie są zarówno koszulki (t-shirty, polo), bluzy, kurtki, czapki czy torby. Wszystkie elementy garderoby wykonane są z dobrej jakości materiałów – wierzymy, że tylko wygodne i wytrzymałe ubrania będą spełniały swój cel jako odzież reklamowa. Dlatego nasze koszulki mają np. podwójne szwy i ściągacze wzmacniane lycrą, a zamki kurtek są chronione taśmą.

 

Dbamy o to, aby zamawiana u nas odzież reklamowa był jak najbardziej uniwersalna i mogła być chętnie noszona przez różne osoby. Dlatego oferujemy szeroki wachlarz modeli różnych producentów: od casualowych t-shirtów poprzez ubrania sportowe, o różnym kroju i kolorystyce. Na każdym z tych elementów możemy wykonać nadruk lub haft komputerowy.

 

Nadruki na koszulkach i innych elementach odzieży różnymi metodami:

  • sitodrukiem,
  • haftem komputerowym,
  • drukiem cyfrowym DTG
  • drukiem transferowym DTF,
  • folią flock  lub flex.

Sposoby te różnią się od siebie trwałością i odwzorowaniem logo promocyjnego, czasem produkcji, a także ceną przy mniejszych i większych zamówieniach. Mając do dyspozycji tak wiele różnorodnych metod, możemy zaproponować atrakcyjne cenowo i efektowne nadruki promocyjne dla każdego typu odzieży, rodzaju grafiki i wielkości nakładu.

 

Jeśli chodzi o nadruki na koszulkach, możemy je wykonać zarówno z przodu, z tyłu jaki na rękawkach. Wybór miejsca ma znaczenie – przy T-shirtach sportowych warto zdecydować się na duże logo na plecach, bo będą one zazwyczaj odkryte. Jednak już przy casualowych koszulkach promocyjnych lepiej logo wykonać z przodu, ponieważ plecy mogą być zasłonięte przez włosy czy plecak.

 

Koszulki z logo, a także inna odzież reklamowa, będą docierać do szerokiego grona odbiorców. Warto zadbać, by prezentowany nadruk był zrozumiały także z pewnej odległości, a także by nosząca osoba czuła się z nim dobrze. Ciekawie pomyślane i dobrze zaprojektowane logo będzie traktowane nie jak reklama, a jak element dekoracyjny na ubraniu. Rozumiemy, jak ważny jest komfort osób, która otrzymają koszulki z nadrukiem – stąd uwaga, jaką przykładamy do jakości naszej odzieży.

 

Oferujemy szeroki wybór kolorów koszulek – od białego i czarnego, przez różne odcienie zieleni i niebieskiego, aż po czerwienie, róże i żółcie. Można wybrać barwę bardziej stonowaną, na której logo promocyjne będzie lepiej wyeksponowane, albo kolor intensywny, który przyciągnie uwagę zarówno do noszącej osoby, jak i do grafiki.

 

Jeśli naszego klienta interesują niestandardowe koszulki reklamowe czy inne elementy odzieży promocyjnej, oferujemy możliwość uszycia danego elementu na zamówienie z wykroju potrzebnego stroju, korzystając z wybranego materiału i w określonych kolorach. Wśród naszych usług jest także pakowanie w folie ochronne, etykietowanie i metkowanie danego produktu.

 

Kalkulacja ceny

calc.png

Ceny nadruku na koszulkach można orientacyjnie wyliczyć, używając kalkulatora, który znajduje się pod opisem każdego produktu. Na koszt nadruku wpływa kolor koszulki, nakład, a także liczba kolorów, jakie będzie mieć drukowany wzór. W zależnosci od wybranej metody możemy wykonać nadruki fullkolor (druk DTF lub DTG) lub do 8 kolorów (sitodruk).

 

W przypadku zamówień grafik promocyjnych większych niż A4, na innym materiale niż bawełna, z większą liczbą kolorów (np. zdjęcia), cenę obliczamy indywidualnie.

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – z pewnością znajdą Państwu u nas odzież wysokiej klasy o ogromnym potencjale reklamowym.