Moja lista

Do zapłaty: PLN Przejdź do zapytania
Strona główna

O Firmie

O nas

istniejemy.gif

TEXTILIO.PL - to dział  grupy MULTIMA zajmujący się dystrybucją i zdobieniem odzieży

 

Firma MULTIMA istnieje od 2002 roku. To nowoczesne i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji i dystrybucji artykułów reklamowych dla firm, instytucji i klientów indywidualnych.  Jesteśmy firmą, która wychodząc przez wiele lat naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów udowodniła, że potrafi szybko przystosowywać się do potrzeb wciąż zmieniającego się rynku. Od początku swej działalności systematycznie rozszerza asortyment swoich usług i wyrobów.

Produkcja, dystrybucja oraz znakowanie odzieży jest jednym z głównych filarów firmy. Zajmujemy czołowe miejsce wśród importerów odzieży reklamowej i promocyjnej w Polsce. 

 

Zapraszamy do współpracy.

Odzież

Zaopatrujemy w produkty w sprawdzonych producentów, wybierając modele niepowtarzalne, dostosowane do aktualnych trendów rynkowych oraz do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. We wspołpracy z lokalnymi szwalniami jesteśmy w stanie wyprodukować produkty nie zawarte w katalogu, które w pełni zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientów, w duchu utrzymania tożsamości korporacyjnej i trendów w modzie.

 

Zaplecze techniczne

Wyróżnia nas posiadanie własnego, rozbudowanego parku maszyn. Długoletni rozwój firmy w kierunku najnowocześniejszych technologii pozwala nam sprostać każdemu powierzonemu zleceniu i wykonać dowolny projekt odzieży. Dzięki szerokiej ofercie stawiamy na elastyczność w podejściu do potrzeb Klienta.

 

Zdobienia

W zależności od od metody znakowania (druk, haft) jakość nadruków jest dla nas równie ważna, jak jakość odzieży. Każdy nadruk przed seryjną produkcją jest akceptowany zarówno pod względem jakości, jak i zgodności kolorów z zamówieniem.

 

Dostawa

Od wielu lat przy wysyłce współpracujemy z firmą kurierską GLS - sprawdzonym i pewnym partnerem w logistyce. Odzież pakujemy w bardzo bezpieczne paczki i dostarczane pod wskazany adres w ciągu 24 godzin. Jeśli zachodzi taka potrzeba jesteśmy w stanie dostarczyć towar własnym transportem - prosto do Państwa firmy.

 

Na cały asortyment gwarantujemy niskie ceny i najwyższą jakość wykonania.

Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje oraz klientów indywidualnych.